SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KRAKÓW

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KRAKÓW

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Zawartka z siedzibą w Krakowie w ramach swojej praktyki prawniczej świadczy obsługę prawną dla firm i klienta indywidualnego.

Biuro znajduje się przy ul. Ofiar Dąbia 3 vis-à-vis salonu samochodowego Mercedes-Benz Kosmowski.

Pomoc prawną świadczymy w całym województwie małopolskim: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Olkusz, Oświęcim, Chrzanów, Bochnia, Nowy Targ, Gorlice, Zakopane, Skawina, Andrychów, Wadowice, Wieliczka, Dobczyce, Limanowa, Proszowice.

Dobre skomunikowanie z regionem pozwala nam na obsługę klientów mających swoje siedziby na Śląsku, w województwie Świętokrzyskim oraz na Podkarpaciu.

Dzięki współpracy z radcami prawnymi i adwokatami z całej Polski zapewniamy także obsługę prawną w Warszawie, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku i we Wrocławiu.

Kancelaria Radcy Prawnego Kraków – zasady współpracy

Czym różnimy się od innych Kancelarii radców prawnych lub adwokatów działających w Krakowie? Jak to ktoś kiedyś powiedział: „do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach”. Praca, praca i jeszcze raz praca. To nas wyróżnia. Wytrwałość i zaangażowanie w powierzone nam sprawy jest kluczem do sukcesu. Jesteśmy otwarci na kontakt z Klientem. Umowa o obsługę prawną zawarta z prawnikiem jest umową wzajemną, dwustronnie zobowiązującą. Stąd też tak ważna jest komunikacja obu stron i wzajemna współpraca. Jesteśmy dostępni zdalnie (przyjmując zlecenia mejlowo i telefonicznie) oraz na miejscu (w siedzibie Klienta lub w Kancelarii).

Radca Prawny Kraków – zakres spraw obsługiwanych przez Kancelarię

PRAWNIK OD SPRAW ZUS | Jedną z wiodących praktyk Kancelarii jest prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Reprezentujemy Klientów w sporach z ZUS na terenie całej Polski.

OBSŁUGA PRAWNA FIRM I SPÓŁEK KRAKÓW | Dodatkowe obszary praktyk to obsługa przedsiębiorców polegająca na bieżącym doradztwie, przygotowywaniu/negocjowaniu umów. Specjalizujemy się w prawie spółek (w tym spółek cywilnych) i obsłudze korporacyjnej.

RADCA PRAWNY KRAKÓW – ROZWÓD, ALIMENTY PRAWO RODZINNE | Prawo rodzinne zajmuje ważne miejsce w obszarze praktyki naszej Kancelarii. Zapewniamy kompleksową pomoc prawną w dziedzinie prawa rodzinnego. Podejmujemy się reprezentacji Klientów w sprawach o rozwód, separację. Doradzamy przy podziale majątku wspólnego małżonków. Kancelaria od prawa rodzinnego w Krakowie oferuje pomoc prawną w sprawach o alimenty (sprawy o zasądzenie alimentów, uchylenie obowiązku alimentacyjnego, obniżenie alimentów lub ich podwyższenie).

KANCELARIA ANTYWINDYKACJA | Świadczymy pomoc prawną zadłużonym. Również tym niesłusznie zadłużonym – na co wskazywaliśmy uwagę czytelnikom bloga we wpisach „Nabici w Orange”.

PRAWNIK ODSZKODOWANIA KRAKÓW | Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie uzyskiwania odszkodowań. W sprawach odszkodowawczych prawnicy Kancelarii pomagają Klientom na każdym etapie dochodzenia należnych roszczeń począwszy od etapu likwidacji szkody po etap sądowy. Zajmujemy się odszkodowaniami komunikacyjnymi, szkodami osobowymi, odszkodowaniami za błędy lekarskie, uszkodzenie mienia i inne.

Kancelaria Kraków – przejrzyste zasady rozliczeń

Każda sprawa jest inna, dlatego też dokonujemy indywidualnej wyceny zlecenia. Klient z góry wie jaki będzie koszt obsługi prawnej jego sprawy. Wycena konkretnego zlecenia przeprowadzana jest za darmo. Po akceptacji warunków, podpisywana jest umowa o obsługę prawną. Istnieje możliwość umówienia się na płatność ratalną.

_____

Czytaj więcej w zakładce KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KRAKÓW USŁUGI

Napisz do nas już dziś – sięgnij do zakładki KONTAKT

Dodaj komentarz

Close Menu