SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
DEZUBEKIZACJA POMOC PRAWNA

DEZUBEKIZACJA POMOC PRAWNA

Dezubekizacja pomoc prawna. Widzimy wzmożoną ilość zapytań od klientów w temacie pomocy prawnej w sprawach dezubekizacyjnych. Coraz więcej spraw „rusza” i postępowania są odwieszane przez sądy. Dzieje się to nawet z urzędu, bez wniosku strony. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani pomocą naszej kancelarii, zachęcamy do zostawienia wiadomości mejlowej (ze względu na dużą ilość telefonów, nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde połączenie, czy oddzwonić).

Zgłaszając się do nas mejlowo dobrze jest napisać „konkretnego” mejla i podać w nim kilka szczegółów dotyczących sprawy, m.in.:

– opisać na jakim etapie jest sprawa (zgłaszają się klienci, których sprawa toczy się jeszcze w 1. Instancji, a są klienci, którzy potrzebują pomocy po wydanym wyroku na etapie 1. czy nawet 2. instancji);

– zamieścić podstawowe dokumenty, jak decyzja waloryzacyjna przed obniżką, decyzja obniżająca świadczenie z 2017 r. i odwołanie od decyzji

– gdzie toczy się sprawa (w jakim sądzie)

Staramy się pomóc w jak największej ilości spraw i niezależnie od etapu, na jakim jest sprawa. Warunki finansowe współpracy ustalamy zawsze indywidualnie, w tym jest możliwość uzgodnienia płatności ratalnej. Wynagrodzenie ustalane jest zawsze z góry, przed przyjęciem zlecenia, dzięki temu klient wie, z jakimi kosztami będzie związane powierzenie nam swojej sprawy.

DEZUBEKIZACJA POMOC PRAWNA

Obserwujemy tendencje do samodzielnego prowadzenia spraw dezubekizacyjnych, bez korzystania z pomocy prawnej. JEST TO BŁĄD!!! JAK POSTĘPOWANIE SĄDOWE TO TYLKO Z POMOCĄ PRAWNIKA. POWINNO TO BYĆ REGUŁĄ. Pomoc kancelarii specjalizującej się w sprawach dezubekizacyjnych pozwala na prawidłowe ustalenie stanu faktycznego sprawy, co wytrąca argumenty pozwalające na utrzymanie krzywdzących decyzji ZER MSWiA. Analizujemy akta sprawy, w tym akta personalne, które otrzymuje Sąd z IPN. Na tej podstawie ustalamy strategię postępowania. To procentuje na późniejsze etapy postępowania. Z reguły ZER po przegraniu sprawy na etapie 1. Instancji składa apelację. Sprawa jest jeszcze raz całościowo analizowana przez Sąd Apelacyjny, który w przypadku zaniedbań na etapie 1. instancji, może zmienić na niekorzyść odwołującego się wyrok. Dlatego tak ważne jest powierzenie swojej sprawy adwokatowi lub radcy prawnemu specjalizującemu się w sprawach dezubekizacyjnych.

USTAWA DEZUBEKIZACYJNA POMOC PRAWNA. Współpracę zaczynamy zwykle od konsultacji prawnej, podczas której wnikliwie analizujemy sprawę Klienta poznając jego problem i szukając możliwych dróg do jego rozwiązania. Przedstawiamy wycenę sprawy, dzięki czemu Klient z góry wie jakie koszty poniesie powierzając nam swoją sprawę.

Prowadzimy sprawy z odwołań od decyzji obniżających emerytury lub renty w zw. z ustawą dezubekizacyjną na terenie całego kraju.

Przygotowujemy odwołania od decyzji obniżających emerytury, apelacje oraz skargi kasacyjne w sprawach dezubekizacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu