SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
CZY WARTO ODWOŁAĆ SIĘ OD DECYZJI LEKARZA ORZECZNIKA ZUS

CZY WARTO ODWOŁAĆ SIĘ OD DECYZJI LEKARZA ORZECZNIKA ZUS

Sprzeciw od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS. Czy warto odwołać się od decyzji lekarza orzecznika ZUS? Otrzymujemy wiele zapytań od klientów w sprawie odwołania od decyzji lekarza orzecznika ZUS. Często klienci mają wątpliwości czy w ogóle warto odwołać się od decyzji lekarza orzecznika? Odwołanie od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS jest elementem procedury, którego nie można pominąć starając się o rentę, czy inne świadczenie z ZUS (np. świadczenie rehabilitacyjne, czy 500+ dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji). Chcąc walczyć o swoje prawa po prostu TRZEBA odwołać się od niekorzystnego orzeczenia lekarza orzecznika ZUS.

Swoją sprawę warto powierzyć prawnikowi, który specjalizuje się w sprawach ZUS. Jeżeli otrzymałeś odmowną decyzję ZUS w sprawie renty, to wiedz, że to nie koniec sprawy. Możesz złożyć odwołanie od decyzji ZUS do Sądu Okręgowego. PRAWNIK DO WALKI Z ZUS. Stajemy po stronie obywatela w sporach z ZUS. Wyślij nam mejlowo komplet dokumentów w formie skanu, a my zajmiemy się Twoją sprawą. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalne odwołanie od decyzji ZUS w sprawie renty i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości związane z procedurą ubiegania się o rentę z tytułu niezdolności do pracy.

Czytaj ile to kosztuje i jakie dokumenty przesłać: ODWOŁANIE OD DECYZJI ZUS W SPRAWIE RENTY

CZY WARTO ODWOŁAĆ SIĘ OD DECYZJI LEKARZA ORZECZNIKA ZUS?

W wielu sprawach skutecznie przeprowadzone odwołanie od decyzji lekarza orzecznika ZUS powoduje zmianę orzeczenia przez komisję lekarską. Bez długotrwałego postępowania sądowego Klient uzyskuje świadczenie z ZUS.

Orzeczenie lekarza orzecznika/komisji lekarskiej ZUS staje się podstawą decyzji organu rentowego. Jeśli orzeczenie będzie niekorzystne („nie jest Pan/Pani niezdolny do pracy”), wówczas ZUS odmówi prawa do świadczenia. Pomagamy Klientom poprawnie napisać odwołanie od decyzji lekarza orzecznika ZUS. Wiemy na co należy zwrócić uwagę, tak aby odwołanie przyniosło oczekiwany skutek.

Jeżeli właśnie otrzymałeś orzeczenie lekarza orzecznika ZUS i szukasz pomocy prawnej przy odwołaniu się od tego orzeczenia to dobrze trafiłeś! PRAWNIK SPECJALIZUJĄCY SIĘ W SPRAWACH ZUS. Stajemy po stronie obywatela w sporach z ZUS. Wyślij nam mejlowo komplet dokumentów w formie skanu, a my zajmiemy się Twoją sprawą. Przygotujemy dla Ciebie sprzeciw do komisji lekarskiej ZUS i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości związane z procedurą ubiegania się o rentę z tytułu niezdolności do pracy.

Skorzystaj z fachowej pomocy specjalistów w sprawach ubezpieczeń społecznych.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl 

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu