SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
PRAWNIK OD SPRAW RODZINNYCH

PRAWNIK OD SPRAW RODZINNYCH

Prawnik od spraw rodzinnych. Świadczymy kompleksową pomoc prawną odnośnie prawa rodzinnego. Przygotowujemy pisma procesowe dla Klienta, reprezentujemy przed sądami w sprawach z zakresu prawa rodzinnego oraz służymy rada i wsparciem w przejściu bardzo trudnych chwil związanych z rozwodem, separacją, podziałem majątku wspólnego, uregulowaniem alimentów i kontaktów z dziećmi.

Szukasz dobrego prawnika od sprawy rodzinnych? Potrzebujesz pomocy adwokata lub radcy prawnego specjalizującego się w prawie rodzinnym? Zapraszamy do kontaktu z kancelarią. Pomagamy nawet w najbardziej skomplikowanych i wymagających sprawach spadkowych. Działamy w Krakowie i w całym województwie małopolskim. Prowadzimy sprawy rodzinne w Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni, Brzesku, Wieliczce, Myślenicach, Chrzanowie, Oświęcimiu, Wadowicach.

Dzięki zaangażowaniu prawnika od spraw rodzinnych Klient uzyskuje wsparcie merytoryczne ze strony prawnika i nie traci swojego czasu i nerwów związanych z często niejasnymi procedurami sądowymi. Na bieżąco informujemy o postępach w prowadzonej sprawie i wyjaśniamy wszystkie kwestie związane z powierzoną nam sprawą.

Pomagamy rozwiązać problemy prawne Klientów zarówno przed sądem jak i z pominięciem drogi sądowej, przy wykorzystaniu tzw. ADR z wykorzystaniem alternatywnych metod rozwiązywania sporów.

PRAWNIK OD SPRAW RODZINNYCH

Prawnik od spraw rodzinnych przygotuje odpowiednie pisma do sądu. Rolą prawnika od sprawy rodzinnych jest także „czuwanie” nad przebiegiem postępowania sądowego w powierzonej sprawie.  Prawnik od prawa rodzinnego wytłumaczy poszczególne etapy postępowania, podpowie jakie dokumenty należy przedłożyć do sprawy oraz jakich świadków powołać.

PRAWNIK OD SPRAW RODZINNYCH – ZAKRES USŁUG

Prowadzimy sprawy o rozwiązanie małżeństwa przez rozwód, w tym postępowania o rozwód bez orzekania o winie jak i rozwód z orzekaniem o winie za rozkład pożycia. Poza sprawami o rozwód zajmujemy się także sprawami o separację. Prowadzimy także szereg innych spraw rodzinnych, w tym: sprawy o podział majątku wspólnego, alimenty między byłymi małżonkami, alimenty na dzieci, sprawy o kontakty z małoletnimi dziećmi oraz o władzę rodzicielską.

Świadczymy pomoc prawną w sprawach rodzinnych w obrębie następujących miast: Kraków, Tarnów, Bochnia, Nowy Sącz, Myślenice, Wieliczka, Niepołomice, Brzesko, Olkusz, Chrzanów, Miechów, Oświęcim, Wadowice.

Prawnik od spraw rodzinnych. Prowadzimy bardzo dużą ilość spraw z zakresu prawa rodzinnego. Najwięcej Klientów zgłasza się odnośnie spraw rozwodowych. Dbamy o zabezpieczenie interesu prawnego Klienta. Prowadzimy również sprawy o podział majątku wspólnego, ustalenie kontaktów, alimenty, czy też odnośnie władzy rodzicielskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu