SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
PRAWNIK ZUS NOWY SĄCZ

PRAWNIK ZUS NOWY SĄCZ

Prawnik ZUS Nowy Sącz. Miło nam poinformować o wygranej sprawie z ZUS Nowy Sącz. Sprawa dotyczyła sporu lokalnego przedsiębiorcy z ZUS Nowy Sącz. W tyle była podwyższona podstawa wymiaru składek i wysokie zasiłki wypłacone przez ZUS. Organ rentowy zażądał zwrotu ponad 138.000 zł zasiłków. Było to wynikiem innego działania ZUS, w wyniku którego organ pozbawił przedsiębiorcę ubezpieczenia chorobowego, z którego wypłacane były zasiłki. Jednym ze sposobów obrony, było złożenie w ZUS wniosku o przywrócenie do ubezpieczenia chorobowego i dopłata brakującej składki chorobowej. Finalnie sprawa zakończyła się decyzją ZUS o niepodleganiu do ubezpieczeń. W wyniku skutecznie przeprowadzonego odwołania przed Sądem Okręgowym doszło do zmiany decyzji ZUS w kwestii podlegania do ubezpieczeń, co w finale będzie przekładać się na wygranie sprawy o zwrot zasiłków. Poniżej wyrok Sądu:

PRAWNIK ZUS NOWY SĄCZ

Co ważne, przekonaliśmy Sąd do racji Klienta w sporze z ZUS i to pomimo niekorzystnej uchwały 7 sędziów SN z dnia 10 lutego 2022 r., sygn. III UZP 10/21.

U wielu naszych Klientów z Nowego Sącza i okolic pojawia się wątpliwość, czy da się wygrać z lokalnym ZUS przed Sądem w Nowym Sączu. Niniejsza sprawa pokazuje, że warto walczyć o swoje prawa w sądzie.

PRAWNIK SPECJALIZUJĄCY SIĘ W SPRAWACH ZUS. STAJEMY PO STRONIE OBYWATELA W SPORACH Z ZUS. Pomagamy w sprawach ZUS. Prowadzimy sprawy przed Sądami w całej Polsce, w tym przed Sądem Najwyższym w Warszawie.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

ODWOŁANIE OD DECYZJI ZUS

APELACJA ZUS

SKARGA KASACYJNA ZUS

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu