SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
PRAWNIK ZUS

PRAWNIK ZUS

Prawnik ZUS – pomagamy na każdym etapie Twojego sporu z ZUS. Najczęściej współpraca zaczyna się od rozmowy lub wymiany mejli. Trzeba poznać problem Klienta. Zmierzyć się z nim, zważyć mocne i słabe strony. Zadziwiające, jak często już w rozmowie da się wychwycić między wierszami rozwiązanie problemu albo wątki, które temu później posłużą. Spotykamy naszych Klientów na różnych etapach walki z ZUS. Niektórzy mierzą się z kontrolą lub postępowaniem wyjaśniającym, inni dopiero co odebrali decyzję z ZUS, jeszcze kolejni zgłaszają się po wyroku sądu 1. lub 2. instancji. Zawsze zaczynamy od analizy sprawy i razem z Klientem wypracowujemy rozwiązanie problemu prawnego przedstawiając różne warianty i możliwości poprowadzenia sprawy.

Wiele osób, które się do nas zgłaszają, narzekają na swoich pełnomocników. Co tu dużo mówić, sprawy z ZUS nie są łatwe i nie każdy pełnomocnik jest sobie w stanie z nimi poradzić. Już na samym starcie ZUS ma w sądzie łatwiej. Sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od spraw cywilnych, natomiast ze strony sądów ubezpieczeń społecznych widać „zaufanie” do instytucji państwowej, jaką jest ZUS. To oznacza, że trzeba dać od siebie naprawdę dużo, aby przekonać sąd do swoich racji.

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, dlatego też argumentacja i strategia postępowania jest ustalana dla konkretnego Klienta. Umowa o obsługę prawną, którą zwyczajową spisujemy z Klientami, pod kątem prawniczym należy do kategorii umów dwustronnie zobowiązujących. Oznacza to, że obie strony mają pewne zobowiązania do wykonania. Bardzo ważny jest ten element wzajemnej współpracy przy realizacji obsługi prawnej. Dzięki temu możemy przygotować odwołanie od decyzji ZUS, apelację lub skargę kasacyjną i każde inne pismo procesowe, które w pełni oddaje intencję Klienta.

Koniecznie zapytaj nas o ofertę obsługi prawnej Twojej sprawy przeciwko ZUS. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej albo napisać do nas mejla na adres: kancelaria@zawartka.pl

PRAWNIK ZUS – ODWOŁANIE OD DECYZJI ZUS O NIEPODLEGANIU UBEZPIECZENIOM

Pozorna umowa o pracę, fikcyjne zatrudnienie, kwestionowanie przez ZUS umowy zlecenia, fikcyjna działalność gospodarcza, fikcyjna firma, podważenie wysokości wynagrodzenia na umowie o pracę, kwestionowanie podstawy wymiaru deklarowanej przez przedsiębiorcę, wyłączenie z ubezpieczeń społecznych, decyzje o niepodleganiu ubezpieczeniom – w ostatnim czasie mamy bardzo wiele tego typu zapytań i spraw od Klientów z całej Polski. Bardzo ważne, aby nie zbagatelizować problemu i korzystać z pomocy prawnej, bo skutki tego typu decyzji ZUS mogą być bardzo dotkliwe. Bardzo często w tego typu sprawach następstwem decyzji o niepodleganiu do ubezpieczeń społecznych jest decyzja o zwrocie wszystkich wypłaconych zasiłków wraz z odsetkami. Zapytaj nas o wycenę swojej sprawy przeciwko ZUS.

Prawnik ZUS. Pomagamy na każdym etapie sporu z ZUS:

  • porady prawne w sprawach ZUS
  • kontrola / postępowanie wyjaśniające ZUS
  • odwołanie od decyzji ZUS
  • apelacja od wyroku sądu 1. instancji
  • skarga kasacyjna w sprawach ZUS

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Zawartka – Kancelaria Prawa Ubezpieczeń Społecznych i Spraw ZUS z główną siedzibą w Krakowie działa na terenie całej Polski: Warszawa, Kielce, Katowice, Opole, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Gdańsk, Szczecin.

Prawnik ZUS. Kompleksowa obsługa spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych.  Pomoc prawną w sporze z ZUS świadczymy także w całym województwie małopolskim: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Olkusz, Oświęcim, Chrzanów, Bochnia, Nowy Targ, Gorlice, Zakopane, Skawina, Andrychów, Wadowice, Wieliczka, Dobczyce, Limanowa, Proszowice.

Porozmawiaj z prawnikiem o swojej sprawie:

tel.: 502-619-281

e-mail: kancelaria@zawartka.pl

KLIKNIJ W ZAKŁADKĘ KONTAKT

PRAWNIK ZUS SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu