SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
ODWOŁANIA OD DECYZJI ZUS

ODWOŁANIA OD DECYZJI ZUS

Odwołania od decyzji ZUS. Miło nam poinformować, że licznik pobrań wzorów odwołania od decyzji ZUS przebił w tym miesiącu liczbę 5000!

Odwołania od decyzji ZUS można pobrać na naszej stronie zupełnie za darmo w poniższych wpisach:

Odwołanie od decyzji ZUS wzór pdf

Odwołanie od decyzji ZUS wzór doc

Odwołanie od decyzji o niepodleganiu

W internecie także można wyszukać dobre wzory odwołania od decyzji ZUS na przykład na stronie fill-up, lex.pl, czy zus.pox.pl

Kancelaria specjalizująca się w sprawach ZUS. Prowadzimy spory z ZUS na terenie całej Polski. Jeśli otrzymałeś decyzję ZUS, w pierwszej kolejności powinieneś zgłosić się do prawnika ZUS, który przedstawi możliwe warianty działania. Udzielamy konsultacji prawnych również zdalnie przy wykorzystaniu darmowych komunikatorów internetowych typu MS Teams, czy aplikacji Google Meet.

POPULARNE NA BLOGU:

ODWOŁANIA OD DECYZJI ZUS

Nie wolno bać się odwołania od decyzji ZUS. Odwołanie pełni rolę pozwu. Kowalski pozywa ZUS i wchodzi w spór z Państwem. Nie są to łatwe sprawy. Stąd cieszy niezmiernie, że pobieracie Państwo wzory odwołania od decyzji ZUS i walczycie o swoje prawa.

Wiele decyzji ZUS jest krzywdzących i wydawanych niesłusznie, wbrew obowiązującym regulacjom prawnym. Potwierdza to fakt, że bardzo często ZUS przegrywa sprawy w sądzie. Pisaliśmy o tym tutaj, podsumowując sukcesy w roku 2021.

Dopóki nie odwołasz się od decyzji, dopóty ZUS dalej będzie wydawał negatywne decyzje. Stąd warto odwoływać się od decyzji. Pamiętaj, korzystnie z profesjonalnej pomocy prawnej zwiększa Twoje szanse w sporze z ZUS.

PRAWNIK DO WALKI Z ZUS. STAJEMY PO STRONIE OBYWATELA W SPORACH Z ZUS. Pomagamy w sprawach ZUS.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

odwołanie od decyzji ZUSapelacja ZUSskarga kasacyjna ZUS

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu