SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
ODWOŁANIE OD ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI – WZON ZMIENIA ORZECZENIE MZON

ODWOŁANIE OD ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI – WZON ZMIENIA ORZECZENIE MZON

Odwołanie od orzeczenia o niepełnosprawności. Na naszym blogu informujemy o pomocy prawnej dla osób starających się o orzeczenie o niepełnosprawności. Przygotowujemy m.in. odwołanie od orzeczenia o niepełnosprawności oraz wyjaśniamy wszelkie zawiłości proceduralne związane z odwołaniem.

ILE KOSZTUJE NAPISANIE ODWOŁANIA OD ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI PRZEZ KANCELARIĘ? Zapytaj o wycenę swojej sprawy już dziś!

Wycena przedstawiana jest indywidualnie. Wycena obsługi prawnej jest bezpłatna, po przesłaniu przez Klienta zapytania na mejla kancelaria@zawartka.pl

Wycena obejmuje wszystkie opłaty, które Klient będzie zobowiązany ponieść powierzając nam swoją sprawę do prowadzenia. Poza opłatami wskazanymi w wycenie, Klient nie będzie „zaskakiwany” jakimikolwiek opłatami na rzecz kancelarii, które nie zostały ujęte w wycenie.

ODWOŁANIE OD ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI – WZON ZMIENIA ORZECZENIE MZON

Miło nam pochwalić się kolejnym sukcesem dla naszej Klientki ze Śląska. MZON w Jaworznie przy staraniach o przedłużenie stopnia niepełnosprawności na kolejny okres „uzdrowił” Klientkę i zmienił jej dotychczasowy stopień umiarkowany na lekki. Oznaczało to utratę m.in. uprawnienia do karty parkingowej, bo ta jest przyznawana tylko osobom zaliczonym co najmniej do umiarkowanego stopnia niepełnosprawności. Po wniesionym odwołaniu przygotowanym przez kancelarię,  Wojewódzki Zespół do Spraw Orzekania  o Niepełnosprawności w Województwie Śląskim uznał nasze argumenty i w całości przychylił się do odwołania zmieniając orzeczenia Miejskiego Zespołu.

Poniżej przedstawiamy pozytywne dla Klienta orzeczenia Wojewódzkiego Zespołu:

Czy warto odwoływać się od orzeczenia o niepełnosprawności? Oczywiście nie jest tak, że każda sprawa będzie wygrana. Wiele zależy od stanu faktycznego danej sprawy. Natomiast warto przygotować odwołanie od orzeczenia o niepełnosprawności i skupić się przede wszystkim na argumentach merytorycznych i prawnych. Wiele osób zgłasza się do nas już po wyczerpaniu drogi administracyjnej (odwołanie PZON – WZON). Czytając samodzielnie przygotowywane odwołania widać wiele emocji, które często są złym doradcą. W jednej z ostatnich spraw klient mocno naubliżał Powiatowemu Zespołowi, atakując personalnie członków zespołu. Nie jest to dobra droga do wygrania sprawy. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z indywidualną wyceną pomocy prawnej przy przygotowaniu odwołania od orzeczenia przez kancelarię.

Zwiększ swoje szanse na sukces. Zgłoś się do nas już dziś. W ramach kancelarii prowadzimy kompleksowo sprawy z odwołania od orzeczenia WZON o stopniu niepełnosprawności w sądzie rejonowym oraz na dalszym etapie w sądzie okręgowym dbając o zabezpieczenie interesu prawnego Klienta w toku całego postepowania sądowego.

Jeśli chcesz prowadzić swoją sprawę samodzielnie, możesz zamówić u nas przygotowanie profesjonalnego odwołania do sądu od orzeczenia Wojewódzkiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

Przygotowujemy dla Klientów również odwołanie od orzeczenia o stopniu niepełnosprawności na etapie administracyjnym, tj. odwołanie od orzeczenia PZON do WZON.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu