SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
WYGRANA Z ZUS W SPRAWIE O RENTĘ

WYGRANA Z ZUS W SPRAWIE O RENTĘ

Wygrana z ZUS w sprawie o rentę! Sąd Okręgowy w Tarnowie zmienił decyzję ZUS i przyznał naszemu Klientowi rentę z tytułu niezdolności do pracy. Sąd w wyroku nie tylko przyznał prawo do renty, ale również stwierdził odpowiedzialność organu rentowego za opóźnienie w wypłacie świadczenia. Jest to równoznaczne z tym, że ZUS będzie musiał wypłacić rentę z odsetkami za opóźnienie. Tego typu rozstrzygnięcie o odpowiedzialności organu rentowego za nieustalenie ostatniej okoliczności niezbędnej do wydania decyzji jest bardzo istotne. Sąd w ustnych motywach wyroku podkreślił, że winę za odmowę renty ponoszą lekarze orzecznicy ZUS, którzy błędnie ocenili stan zdrowia i uznali, że ubezpieczony nie jest niezdolny do pracy. Konieczność wypłaty renty wraz z odsetkami może sprawić, że następnym razem ZUS Tarnów będzie lepiej prowadził postępowanie, z uwagi na zagrożenie koniecznością wypłaty renty z odsetkami.

PRZYGOTOWUJEMY ODWOŁANIA OD ODMOWY RENTY ORAZ PROWADZIMY SPRAWY O RENTĘ PRZED SĄDAMI W CAŁEJ POLSCE. KANCELARIA SPECJALIZUJĄCA SIĘ W SPRAWACH ZUS | SKUTECZNE ODWOŁANIE OD DECYZJI ZUS W SPRAWIE RENTY. ZOBACZ NASZE WYGRANE SPRAWY Z ZUS O RENTĘ:

We wszystkich wyżej opisanych przypadkach ZUS nie składał apelacji i wykonał wyrok Sądu Okręgowego wypłacając Klientom należne świadczenia zasądzone w wyroku.

Jak odwołać się o rentę? Jak napisać odwołanie od decyzji ZUS w sprawie renty? Powierz swoją sprawę specjaliście. Skontaktuje się z prawnikiem od sprawy ZUS.

WYGRANA Z ZUS W SPRAWIE O RENTĘ PRZED SĄDEM OKRĘGOWYM W TARNOWIE

Po długotrwałym przebywania na zwolnieniu lekarskim ubezpieczony zwrócił się do ZUS o rentę z tytułu niezdolności do pracy. Ze względu na dysfunkcje ze strony układu narządu ruchu nie mógł dalej wykonywać ciężkiej pracy fizycznej. Lekarz orzecznik ZUS i komisja lekarska byli nieugięci i uznali, że „nie jest Pan niezdolny do pracy”. Były to ustalenia wbrew aktualnej wiedzy medycznej. Córka Klienta wyszukała nas w Internecie i zwróciła się o pomoc prawną dla swojego Taty. Podjęliśmy się prowadzenia tej sprawy, bo widzieliśmy jak niesprawiedliwa i krzywdząca była decyzja ZUS. Po ponad roku procesu uzyskaliśmy korzystne rozstrzygnięcie, które prezentujemy poniżej:

Co potwierdził wyrok Sądu, decyzja ZUS była wadliwa i nie odpowiadała prawu. Jeśli w Twojej sytuacji ZUS wydał odmowną decyzję w sprawie o rentę zgłoś się do PRAWNIKA DO WALKI Z ZUS. Przeanalizujemy dokumenty (decyzję, orzeczenia lekarzy ZUS, dokumentację medyczną) i odpowiemy, czy w Twojej sprawie są szanse na wygranie sprawy z ZUS o rentę. WARTO ODWOŁYWAĆ SIĘ OD DECYZJI ZUS i walczyć o swoje prawa.

PRAWNIK DO WALKI Z ZUS. STAJEMY PO STRONIE OBYWATELA W SPORACH Z ZUS.

POMAGAMY W SPRAWACH RENTOWYCH ZUS:

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu