SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
PRAWNIK EMERYTURA POMOSTOWA

PRAWNIK EMERYTURA POMOSTOWA

Prawnik emerytura pomostowa. Kancelaria wygrywa przed Sądem Najwyższym w Warszawie sprawę przeciwko ZUS Nowy Sącz o emeryturę pomostową. Merytoryczny wyrok Sądu Najwyższego przyznaje Klientowi prawo do emerytury pomostowej. Warto korzystać z pomocy prawnika od emerytur pomostowych i warto odwoływać się od decyzji ZUS, nawet do najwyższej instancji.

Prowadzimy dużą ilość postępowań o odmowie emerytury pomostowej. ZUS odmawia emerytury pomostowej w bardzo wielu przypadkach niesłusznie. Coraz częściej zgłaszają się do naszej kancelarii Klienci, którzy bagatelizują swoją sprawę i sądzą, że choć nigdy nie prowadzili żadnej sprawy przed Sądem, to z pewnością poradzą sobie w sprawie o emeryturę pomostową z ZUS. Nie warto lekceważyć „przeciwnika”, bo temat emerytur pomostowych jest na tyle skomplikowany od strony prawnej, że starając się o emeryturę pomostową naprawdę warto zgłosić się do prawnika od emerytur pomostowych.

Jeśli otrzymałeś odmowną decyzję ZUS w sprawie emerytury pomostowej powinieneś poszukać prawnika od emerytur pomostowych.

Doradzamy w sprawach emerytur pomostowych, przygotowujemy odwołania od decyzji ZUS, pisma procesowe w sprawach emerytur pomostowych, reprezentujemy Klientów przed Sądami Okręgowymi i Sądami Apelacyjnymi oraz przed Sądem Najwyższym w sprawach dotyczących emerytur pomostowych. Siedziba kancelarii mieści się w Krakowie, ale działamy na terenie całej Polski. Zgłoś się do nas już dziś! Kliknij w zakładkę kontakt.

Zobacz teraz:

PRAWNIK EMERYTURA POMOSTOWA – WYGRANA PRZED SN W SPRAWIE O EMERYTURĘ POMOSTOWĄ

W jednej ze spraw o emeryturę pomostową Klient sam prowadził swoją sprawę. Co więcej wygrał z ZUS o emeryturę pomostową przed Sądem Okręgowym w Kielcach. ZUS złożył apelację i Sąd Apelacyjny w Krakowie okazał się mniej łaskawy, bo zmienił wyrok SO w Kielcach. Finalnie sprawę prawomocnie wygrał ZUS. Dopiero w tym momencie Klient zgłosił się do naszej kancelarii w celu sporządzenia skargi kasacyjnej. Po analizie sprawy uznaliśmy, że są szanse na przygotowanie skutecznej kasacji. Pozyskaliśmy kompletne akta sprawy i opracowaliśmy rzeczową argumentację do skargi kasacyjnej od wyroku Sądu Apelacyjnego w Krakowie.

Finalnie, po rozpoznaniu skargi kasacyjnej, Sąd Najwyższy w Warszawie uznał, że Klient powinien mieć przyznaną emeryturę pomostową. Poniżej wyrok Sądu Najwyższego:

Wyrok w sprawie sygn. I USKP 34/22 jest bardzo ważny również dla innych spraw o emeryturę pomostową. W wydanym wyroku Sąd Najwyższy przesądził, że ubezpieczony może uzasadniać spełnienie przesłanki w postaci pracy w warunkach szczególnych nie tylko okresami zatrudnienia w Polsce, ale także pracą za granicą. Dotychczas ZUS stoi na stanowisku, że praca w warunkach szczególnych to praca wykonywana tylko i wyłącznie na terytorium Polski. Tymczasem taka wykładnia jest sprzeczna z prawem, o czym przesądził Sąd Najwyższy we wspomnianym orzeczeniu. Szerzej o tym wątku można przeczytać tutaj: EMERYTURA POMOSTOWA A PRACA ZA GRANICĄ.

PRAWNIK DO WALKI Z ZUS. PRAWNIK OD EMERYTUR POMOSTOWYCH. STAJEMY PO STRONIE OBYWATELA W SPORACH Z ZUS. Pomagamy w sprawach o emerytury pomostowe. Odmowa emerytury pomostowej ZUS odwołanie. Emerytura pomostowa odwołanie. Odwołanie od decyzji ZUS w sprawie emerytury pomostowej. Prawnik od emerytur pomostowych.  Działamy w całej Polsce.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu