SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
WYGRANA Z ZUS KRAKÓW 2023

WYGRANA Z ZUS KRAKÓW 2023

Wygrana z ZUS Kraków 2023. Miło nam poinformować o wygranej z ZUS Kraków. Sprawa dotyczyła odmowy renty rodzinnej po zmarłym ojcu. Znamienne dla sprawy było to, że przy rozpatrywaniu wniosku Klienta o rentę rodzinną zarówno lekarz orzecznik ZUS, jak i komisja lekarska ZUS stwierdziły, że ubezpieczony nie jest całkowicie niezdolny do pracy. Było to zdumiewające, tym bardziej, że od wielu lat Klient otrzymywał z ZUS rentę socjalną stałą, gdzie aby ją otrzymywać konieczne jest stwierdzenie całkowitej niezdolności do pracy. Dlaczego więc rozpatrując wniosek o rentę rodzinną nagle lekarze orzecznicy „uzdrowili” Klienta? Nie potrafię inaczej tego wytłumaczyć jak partykularnym interesem ZUSu i przewidywaniem, że w związku z niepełnosprawnością Klient „podda się” i nie złoży odwołania. O możliwości łączenia obu świadczeń, renty socjalnej i renty rodzinnej po zmarłym, pisaliśmy we wpisie: RENTA SOCJALNA W ZBIEGU Z RENTĄ RODZINNĄ.

DLACZEGO TRZEBA MIEĆ PRAWNIKA DO WALKI Z ZUS? ADWOKAT ZUS CZY RADCA PRAWNY ZUS. KOGO WYBRAĆ DO OBSŁUGI SPRAWY PRZECIWKO ZUS?  SKONTAKTUJ SIĘ Z PRAWNIKIEM ZUS!

ZUS Kraków wydał decyzję, z którą się nie zgadzasz? Zgłoś się do nas już dziś! Kliknij w zakładkę kontakt i zobacz, jak możemy Ci pomóc w walce z ZUS.

ZOBACZ INNE WYGRANE SPRAWY Z ZUS KRAKÓW:

(we wszystkich ww. sprawach wyroki są prawomocne; ZUS Kraków nie złożył apelacji)

WYGRANA Z ZUS KRAKÓW 2023

Warto odwoływać się od decyzji ZUS i składać odwołania od decyzji ZUS. Trzeba mieć świadomość tego, że organ rentowy – niestety – nie jest do końca obiektywny w swoim postępowaniu. W tej sprawie lekarze orzecznicy ZUS przedstawili orzeczenia, które nijak miały się do aktualnej wiedzy medycznej. Potwierdzili to biegli sądowi.

Poniżej pozytywny wyrok Sądu Okręgowego w Krakowie, przyznający Klientowi prawo do renty rodzinnej:

ZUS nie złożył apelacji. Wyrok jest prawomocny.

PRAWNIK SPECJALIZUJĄCY SIĘ W SPRAWACH ZUS. STAJEMY PO STRONIE OBYWATELA W SPORACH Z ZUS. Pomagamy w sprawach ZUS. Prowadzimy sprawy przed Sądami w całej Polsce, w tym przed Sądem Najwyższym w Warszawie.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu