SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
PRAWNIK ZUS RYBNIK

PRAWNIK ZUS RYBNIK

Prawnik ZUS Rybnik. Decyzja wydana przez ZUS Oddział w Rybniku nie jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami? ZUS Rybnik wydał decyzję odmowną, z którą się nie zgadzasz? Jeżeli masz wątpliwości względem wydanej przez ZUS decyzji, możesz złożyć odwołanie od decyzji urzędu. Zwykle sprawy z odwołań od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rybniku są rozpatrywane przez Sąd Okręgowy w Rybniku IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

PRAWNIK ZUS RYBNIK – JAK MOŻEMY CI POMÓC

Prowadzimy dużą ilość spraw dla Klientów przygotowując odwołania od decyzji ZUS Rybnik i podległych mu inspektoratów w Pszczynie, Raciborzu, Tychach i Wodzisławiu Śląskim.

Klienci zgłaszają się na różnych etapach postępowania. Wskazane jest aby zgłosić się do prawnika specjalizującego się w sprawach ZUS jak najwcześniej. Już na etapie apelacji (po wyroku sądu 1. Instancji) trudno jest odwrócić zaniedbania poczynione przed sądem 1. Instancji z uwagi na ograniczenia procesowe co do możliwości powoływania nowych dowodów.

Zawsze przed przyjęciem zlecenia, analizujemy sprawę, czy jest ona do wygrania. Konsultacji udzielamy również zdalnie po otrzymaniu od Klienta dokumentów do analizy.

PRAWNIK ZUS RYBNIK – WYGRAJ SPRAWĘ Z ZUS

Wśród wielu Klientów zawsze pojawia się powątpiewanie, czy da się wygrać sprawę z ZUSem? Oczywiście że da się taką sprawę wygrać, czego dowodzą nasze sukcesy w sporach z ZUS w całej Polsce: WYGRANA Z ZUS RYBNIKWYGRANA Z ZUS KRAKÓWWYGRANA Z ZUS TARNÓWWYGRANA Z ZUS CHRZANÓWWYGRANA Z ZUS NOWY SĄCZWYGRANA Z ZUS ELBLĄGWYGRANA Z ZUS PŁOCKWYGRANA Z ZUS RADOMWYGRANA Z ZUS CZĘSTOCHOWAWYGRANA Z ZUS ZABRZEWYGRANA Z ZUS CHORZÓWWYGRANA Z ZUS BIELSKO-BIAŁAWYGRANA Z ZUS OPOLEWYGRANA Z ZUS ZIELONA GÓRAWYGRANA Z ZUS SZCZECIN.

Warto odwoływać się od decyzji ZUS. Odwołanie od decyzji ZUS powinno nie tylko spełniać wymagania formalne, ale także zawierać przekonującą argumentację prawną. Prawo ubezpieczeń społecznych jest skodyfikowane w wielu ustawach. Galimatias przepisów, ich zmienna wykładnia, częste zmiany ustaw powodują, że obywatel występujący sam przeciwko ZUS jest w bardzo trudnej sytuacji. ZUS zatrudnia setki radców prawnych. ZUS Rybnik również posługuje się profesjonalnymi prawnikami w sprawach sądowych. Dlatego też warto zwrócić się do PRAWNIK SPECJALIZUJĄCY SIĘ W SPRAWACH ZUS i powierzyć prowadzenie sprawy profesjonaliście.

PRAWNIK ZUS RYBNIK – PROWADZIMY Z SUKCESAMI SPRAWY PRZECIWKO ZUS W CAŁEJ POLSCE

Dzięki unikalnemu doświadczeniu i specjalizacji jesteśmy w stanie świadczyć obsługę prawną w sprawach ZUS dla Klientów również ze Śląska, w tym z odwołań od decyzji ZUS Rybnik. Mamy wypracowane metody działania, które pozwalają uzyskać przewagę argumentacyjną w sądzie, dzięki czemu nawet w sprawie, która na pierwszy rzut oka jest trudna do wygrania, udaje nam się przeprowadzić skuteczne odwołanie od decyzji ZUS zakończone zmianą decyzji na korzyść Klienta w sądzie.

PRAWNIK SPECJALIZUJĄCY SIĘ W SPRAWACH ZUS. STAJEMY PO STRONIE OBYWATELA W SPORACH Z ZUS. Pomagamy w sprawach ZUS. Prowadzimy sprawy przed Sądami w całej Polsce, w tym przed Sądem Najwyższym w Warszawie.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

ODWOŁANIE OD DECYZJI ZUSAPELACJA ZUSSKARGA KASACYJNA ZUS

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu