SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
PRAWNIK OD SPRAW ZUS

PRAWNIK OD SPRAW ZUS

Prawnik od sprawy ZUS, Kancelaria prawna od spraw ubezpieczeń społecznych to pierwsza pomoc w sporze z ZUS, o której powinieneś pomyśleć dostając pismo czy decyzję z ZUS. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zawsze korzysta z pomocy wewnętrznych radców prawnych, więc dlaczego Ty masz nie korzystać? Prawnik, adwokat lub radca prawny specjalizujący się w sprawach z ZUS powinien działać w Twojej sprawie na możliwie najwcześniejszym etapie sporu z ZUS. Dobry radca prawny do walki z ZUS to podstawa Twojego sukcesu.

Jesteśmy Kancelarią Prawną od spraw ZUS z Krakowa, ale obsługujemy Klientów z całej Polski. Kliknij w zakładkę KONTAKT i napisz do nas o ofertę obsługi Twojej sprawy z ZUS. Wycena zlecenia przeprowadzana jest za darmo.

Pomagamy naszym Klientom w sporach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w przedmiocie:

(1) podlegania /niepodlegania ubezpieczeniom społecznym

(2) zwrotu nienależnie pobranych świadczeń z ZUS

(3) ustalania zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym w przypadku zbiegu tytułów do ubezpieczeń

(4) emerytur, rent i zasiłków z ubezpieczeń społecznych

(5) ustalania podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne

(6) umarzania należności wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z tytułu składek na ubezpieczenia społeczne, rozkładania należności w ramach układów ratalnych

Przygotowujemy odwołania od decyzji ZUS, zapewniamy pomoc prawną na etapie postępowania wyjaśniającego i kontroli ZUS.  Sporządzamy wnioski o umorzenie lub rozłożenie na raty zaległości wobec ZUS. Reprezentujemy Klientów przed sądami w kwestiach spornych z ZUS.

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Zawartka – Kancelaria Prawa Ubezpieczeń Społecznych i Spraw ZUS z główną siedzibą w Krakowie działa na terenie całej Polski – Warszawa, Kielce, Katowice, Opole, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Gdańsk, Szczecin.

Prawnik ZUS. Kompleksowa obsługa spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych.  Pomoc prawną w sporze z ZUS świadczymy także w całym województwie małopolskim: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Olkusz, Oświęcim, Chrzanów, Bochnia, Nowy Targ, Gorlice, Zakopane, Skawina, Andrychów, Wadowice, Wieliczka, Dobczyce, Limanowa, Proszowice.

Nasi Prawnicy posiadają odpowiednie doświadczenie, aby prowadzić w imieniu Klientów Kancelarii sprawy przed ZUS i sądami ubezpieczeń społecznych.

Porozmawiaj z prawnikiem o swojej sprawie:

tel.: 502-619-281

e-mail: kancelaria@zawartka.pl

KLIKNIJ W ZAKŁADKĘ KONTAKT

PRAWNIK OD SPRAWY ZUS SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu