SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
ODWOŁANIE EMERYTURA POMOSTOWA

ODWOŁANIE EMERYTURA POMOSTOWA

ZUS odmawia przyznania emerytury pomostowej. Często odmowa emerytury pomostowej jest nieuzasadniona. Prowadzimy bardzo wiele tego typu spraw w całej Polsce. Szczególnie temat odwołanie od emerytury pomostowej dotyczy sporów z ZUS Kraków, ZUS Sosnowiec, ZUS Częstochowa, czy ZUS Chorzów.

ZUS kwestionuje wykonywanie pracy w warunkach szczególnych wynajdując rozmaite „kruczki prawne”. ZUS tak interpretuje przepisy, aby odmówić prawa do emerytury pomostowej. Niestety bardzo często w praktyce spotykamy się z tym, że urzędnik ZUS nie dostrzega w tym wszystkim człowieka. Obywatel nie może ponosić negatywnych następstw błędów na świadectwie pracy.

ODWOŁANIE EMERYTURA POMOSTOWA

Odwołanie emerytura pomostowa. Od decyzji ZUS można złożyć odwołanie do Sądu Okręgowego – Sądu Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Możliwość przejścia na emeryturę w obniżonym wieku 60 lat dla mężczyzn / 55 lat dla kobiet jest uzależniona od spełnienia przesłanek z ustawy o emeryturach pomostowych. Jeśli ZUS odmawia emerytury pomostowej skontaktuj się z nami i zobacz czy masz szanse na odwołanie emerytura pomostowa.

Prawnik od emerytur pomostowych. Pomagamy w sprawach o emerytury pomostowe. Kancelaria z siedzibą w Krakowie obsługuje obszar całej Polski. ZUS odmawia przyznania emerytury pomostowej? Zgłoś się do nas już dziś. Przygotowujemy odwołania od decyzji ZUS w sprawach emerytur pomostowych i zapewniamy kompleksową obsługę prawną przed sądami ubezpieczeń społecznych.

Skutecznie pomagamy uzyskać emeryturę pomostową z ZUS:

Warto walczyć o swoje prawa i odwoływać się od decyzji ZUS, najlepiej z pomocą prawnika specjalizującego się w sprawach ZUS. Korzystając z pomocy adwokata lub radcy prawnego specjalizującego się w sprawach odwołania od emerytury pomostowej, zwiększasz swoje szanse na wygranie z ZUSem.

Prowadzimy sprawy na różnym etapie. Często Klienci zgłaszają się dopiero po tym, jak sami przekonują się, że postępowanie sądowe przerasta ich możliwości. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

ODWOŁANIE EMERYTURA POMOSTOWA

PRAWNIK DO WALKI Z ZUS. STAJEMY PO STRONIE OBYWATELA W SPORACH Z ZUS. Pomagamy w sprawach o emerytury pomostowej. Odmowa emerytury pomostowej ZUS odwołanie. Emerytura pomostowa odwołanie. Odwołanie od decyzji ZUS w sprawie emerytury pomostowej. Prawnik od emerytur pomostowych.  Działamy w całej Polsce.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu