SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
KANCELARIA OD SPRAW ZUS SZCZECIN

KANCELARIA OD SPRAW ZUS SZCZECIN

Kancelaria od spraw ZUS Szczecin. Jeśli ZUS Oddział w Szczecinie wydał decyzję, z którą się nie zgadzasz, powinieneś odwołać się od decyzji ZUS do sądu. Możesz to zrobić samodzielnie, ale warto od początku pomyśleć o wsparciu kancelarii od spraw ZUS. Jako kancelaria specjalizująca się w sprawach ZUS prowadzimy sprawy z odwołań od decyzji ZUS przed sądami w całej Polsce, w tym przed sądami ubezpieczeń w Szczecinie (Sądem Rejonowym, Sądem Okręgowym i Sądem Apelacyjnym).

KANCELARIA OD SPRAW ZUS SZCZECIN

Jakiś czas temu informowaliśmy na blogu o wygranej sprawie z ZUS Szczecin (link: WYGRANA Z ZUS SZCZECIN). Często pytacie Państwo, „czy ZUS zawsze składa apelację, po przegranej przed sądem 1. instancji”? Nie w każdej sprawie ZUS decyduje się na złożenie apelacji. Na gruncie tej konkretnej sprawy, wyrok Sądu Rejonowego jest prawomocny. ZUS nie złożył apelacji.

KANCELARIA OD SPRAW ZUS SZCZECIN

Skąd Klient ma wiedzieć, że to już koniec sprawy, że można nie martwić się sprawą ZUS? Sąd z urzędu nie wyda żadnego „poświadczenia”, że sprawa jest formalnie zakończona. Zwyczajnie upływ terminu na złożenie apelacji powoduje, że sąd przystępuje do czynności technicznych związanych z archiwizacją danej sprawie. Sąd wydaje odpowiednie zarządzenia m.in. o zwrocie akt z postępowania wyjaśniającego do ZUS. Oczywiście, aby mieć pewność, że wyrok jest prawomocny, można zwrócić się do Sądu z formalnym wnioskiem o wydanie odpisu wyroku wraz z klauzulą prawomocności. Taki wniosek w sprawach ZUS nic nie kosztuje.

Poniżej zdjęcie wyroku Sądu Rejonowego wraz z klauzulą prawomocności:

Masz problem z ZUS Szczecin? Chcesz odwołać się od decyzji wydanej przez ZUS Oddział w Szczecinie? Napisz do nas!

KONTAKT Z KANCELARIĄ  – PORADY PRAWNE, PROWADZENIE SPRAW SĄDOWYCH I PRZED ORGANAMI ADMINISTRACJI

Jeśli chciałbyś uzyskać poradę prawną, lub też zlecić poprowadzenie sprawy sądowej, reprezentowanie Ciebie w postępowaniu przed ZUS, zachęcam do kontaktu.

Prowadzimy sprawy przed Sądami w całej Polsce, w tym przed Sądem Najwyższym w Warszawie.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu