SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
ADWOKAT LUB RADCA PRAWNY SPECJALIZUJĄCY SIĘ W SPRAWACH ZUS

ADWOKAT LUB RADCA PRAWNY SPECJALIZUJĄCY SIĘ W SPRAWACH ZUS

Adwokat lub radca prawny specjalizujący się w sprawach ZUS. Kogo wybrać do obsługi prawnej sprawy ZUS? Czy warto korzystać z pomocy adwokat lub radca prawny specjalizujący się w sprawach ZUS? Czy da się wygrać sprawę z ZUS?

Materia prawa ZUS jest bardzo skomplikowana. Raz że przepisy nie są proste, dwa ZUS jest „sędzią we własnej sprawie” i często stosuje prawo z nadużyciem swoich kompetencji.

ILE KOSZTUJE ADWOKAT W SPRAWIE Z ZUS? Zapytaj o wycenę swojej sprawy już dziś!

U nas wycena prowadzenia sprawy z ZUS przedstawiana jest indywidualnie. Wycena obsługi prawnej jest bezpłatna, po przesłaniu przez Klienta zapytania na mejla kancelaria@zawartka.pl

Wycena obejmuje wszystkie opłaty, które Klient będzie zobowiązany ponieść powierzając nam swoją sprawę do prowadzenia. Poza opłatami wskazanymi w wycenie, Klient nie będzie „zaskakiwany” jakimikolwiek opłatami na rzecz kancelarii, które nie zostały ujęte w wycenie.

ADWOKAT LUB RADCA PRAWNY SPECJALIZUJĄCY SIĘ W SPRAWACH ZUS

Zwrócił się do naszej Kancelarii Pan Michał z prośbą o pomoc prawną w sprawie sporu z ZUS, który od ponad roku „wykańcza nerwowo” jego Mamę. Podobno sprawa był prosta i powinna być wygrana, dlatego Mama nie korzystała z pomocy adwokata czy radcy prawnego specjalizującego się w sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych. Chodziło o zarzut fikcyjnej działalności gospodarczej. Pani Ewa była pewna, że sąd zmieni decyzję ZUS, która wyłączyła ją z ubezpieczeń społecznych, bo miała faktury, świadków i całą masę innych dowodów na jej korzyść. Po co mi adwokat czy radca prawny w sporze z ZUS, skoro nigdy nie miałam problemów z prawem i przecież mam rację, bo prowadzę swoją działalność – myślała Pani Ewa.

Niestety sprawa nie potoczyła się po myśli Mamy Pana Michała. Pani Ewa przegrała sprawę w pierwszej instancji przed Sądem Okręgowym.

Dopiero na tym etapie Pani Ewa poczuła, że jej sprawa nie zakończy się pozytywnie jeśli nie skorzysta z fachowej pomocy prawnika od spraw ZUS.

Po przejrzeniu przesłanych dokumentów okazało się, że w toku postępowania jest cała masa uchybień, które wszystkie po trosze złożyły się na przegraną. Pani Ewa myślała, że skoro zawarła wszystko w swoim odwołaniu od decyzji, to nie musi aktywnie uczestniczyć w postępowaniu sądowym. To był błąd. Pani Ewa nie wnosiła zastrzeżeń do protokołu, nie wdawała się w polemikę z radcą prawnym reprezentującym interes ZUS, ani też nie wskazywała na korzystne orzecznictwo, które sąd mógł zastosować w jej przypadku.

Ten przykład pokazuje, że w sporze z ZUS warto od samego początku korzystać z pomocy prawnika w osobie adwokat lub radca prawny specjalizujący się w sprawach ZUS. Sprawa jest niebagatelna. W tle sporu z ZUS o niepodleganie jest zwrot ponad 200 tysięcy złotych, które ZUS żąda od Pani Ewy.

SKUTECZNY ADWOKAT LUB RADCA PRAWNY SPECJALIZUJĄCY SIĘ W SPRAWACH ZUS​ - ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA WYGRANIE SPRAWY Z ZUS

Tym wpisem chcemy zwrócić uwagę Czytelników bloga, którzy na różnym etapie trafiają na naszą stronę internetową szukając pomocy prawnej w sporze z ZUS. Nie zawsze da się „wyprostować” błędy popełnione we wcześniejszych stadiach postępowania. Często sąd 2. instancji powołuje się na prekluzję dowodową, czy niekorzystne skutki wynikające z braku informowania sądu 1. instancji o uchybieniach w toku tego postępowania. Nieznajomość prawa szkodzi a postępowanie cywilne jest bardzo trudne i wymaga ogromnej aktywności strony. Niestety myślenie „prawda sama się obroni” jest błędne, bo tę prawdę trzeba wykazać. Sąd sam za nas nic nie zrobi. Trzeba udowodnić, że ma się rację. Jak to zrobić? Najlepiej skorzystać z pomocy prawnika od spraw ZUS.

Prawnik od spraw ZUS. Działamy na terenie całej Polski.

Pomagamy na każdym etapie sporu z ZUS.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Kancelaria prawna specjalizująca się w sporach z ZUS. Prowadzimy sprawy przed Sądami w całej Polsce, w tym przed Sądem Najwyższym w Warszawie.

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Napisz / zadzwoń:

tel.: 502-619-281

e-mail: kancelaria@zawartka.pl

KLIKNIJ W ZAKŁADKĘ KONTAKT

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu