SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
PRAWNIK ZUS CHRZANÓW

PRAWNIK ZUS CHRZANÓW

Prawnik ZUS Chrzanów. Po prawie dwóch latach batalii sądowej Sąd Okręgowy w Krakowie zmienił decyzję ZUS Oddział w Chrzanowie i przyznał Klientowi prawo do renty socjalnej. Sprawy o rentę socjalną ZUS da się wygrać. Co cieszy, Sąd stwierdził w wyroku odpowiedzialność ZUS za niewydanie decyzji w terminie, dzięki czemu będziemy mogli domagać się od ZUS wypłaty zaległej renty socjalnej wraz z odsetkami.

DLACZEGO TRZEBA MIEĆ PRAWNIKA DO WALKI Z ZUS? ADWOKAT ZUS CZY RADCA PRAWNY ZUS. KOGO WYBRAĆ DO OBSŁUGI SPRAWY PRZECIWKO ZUS?  SKONTAKTUJ SIĘ Z PRAWNIKIEM ZUS!

ZUS Chrzanów wydał decyzję, z którą się nie zgadzasz? Zgłoś się do nas już dziś! Kliknij w zakładkę kontakt i zobacz, jak możemy Ci pomóc w walce z ZUS.

SKUTECZNY PRAWNIK DO WALKI Z ZUS:

WYGRANA Z ZUS KRAKÓWWYGRANA Z ZUS TARNÓWWYGRANA Z ZUS CHRZANÓWWYGRANA Z ZUS NOWY SĄCZWYGRANA Z ZUS ELBLĄGWYGRANA Z ZUS PŁOCKWYGRANA Z ZUS RADOMWYGRANA Z ZUS CZĘSTOCHOWAWYGRANA Z ZUS ZABRZEWYGRANA Z ZUS CHORZÓWWYGRANA Z ZUS BIELSKO-BIAŁAWYGRANA Z ZUS WAŁBRZYCH WYGRANA Z ZUS RYBNIKWYGRANA Z ZUS OPOLEWYGRANA Z ZUS ZIELONA GÓRAWYGRANA Z ZUS SZCZECIN

PRAWNIK ZUS CHRZANÓW

Klientka zgłosiła się do nas po otrzymaniu odmownej decyzji ZUS co do przedłużenia renty socjalnej, którą pobierała od wielu lat. Lekarz orzecznik ZUS stwierdził, że jest ona całkowicie niezdolna do pracy. Zarzut wadliwości zgłosił sam ZUS. Pomimo posiadania opinii konsultanta ZUS, który zgadzał się z orzeczeniem lekarza orzecznika, komisja lekarska uznała że ubezpieczona „nie jest całkowicie niezdolna do pracy”. Nie pozostało nam nic innego, jak napisać odwołanie od decyzji ZUS do sądu ubezpieczeń. Po przeprowadzonym postępowaniu wyjaśniającym, w tym dowodach z opinii biegłych, Sąd Okręgowy w Krakowie zmienił decyzję ZUS w Chrzanowie i przyznał rentę socjalną na dalszy okres. Poniżej zdjęcie wyroku:

Sprawa jest tak po ludzku bulwersująca, bo pokazuje jak ZUS próbuje nadużywać prawa względem osoby naprawdę dotkniętej przez życie. Ubezpieczona cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną i podejrzewam, że wszystkie osoby dotknięte tym schorzeniem w Polsce, otrzymują rentę socjalną z ZUS. Osoba dotknięta tak poważnym rozstrojem zdrowia zwyczajnie nie byłaby sobie sama w stanie poradzić z „machiną urzędniczą”. Wsparcie ze strony najbliższych spowodowało, że można było tę sprawę poprowadzić do szczęśliwego finału. Wyrok jest nieprawomocny. Mam nadzieję, że ZUS odpuści i nie będzie składał w tej sprawie apelacji.

PRAWNIK SPECJALIZUJĄCY SIĘ W SPRAWACH ZUS. STAJEMY PO STRONIE OBYWATELA W SPORACH Z ZUS. Pomagamy w sprawach ZUS. Prowadzimy sprawy przed Sądami w całej Polsce, w tym przed Sądem Najwyższym w Warszawie.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu