SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
ALIMENTY 2023. ILE WYNOSZĄ ALIMENTY NA DZIECKO

ALIMENTY 2023. ILE WYNOSZĄ ALIMENTY NA DZIECKO

Alimenty 2023. Ile wynoszą alimenty na dziecko? Czy prawdą jest, że obecnie sądy nie zasądzają alimentów niższych niż 500 zł na dziecko? Nie do końca tak jest, choć obecnie rzadko kiedy można spotkać się z wyrokiem w sprawie o alimenty poniżej 500 zł miesięcznie na dziecko. Oczywiście wysokość alimentów z roku na rok wzrasta. Alimenty 2023 – ten rok może być kluczowy. Obserwujemy, że Klienci już w roku 2022 masowo składali pozwy o podwyższenie alimentów, w związku z rosnącymi kosztami utrzymania wywołanymi inflacją i innymi czynnikami (np. wzrostem czynszów najmu ze względu na masową emigrację obywateli z ogarniętej wojną Ukrainy do dużych ośrodków miejskich w Polsce). Podwyżka alimenty 2023 – jakie alimenty 2023?

Alimenty 2023 – planujesz złożyć pozew o alimenty? CZY DO SPRAWY O ALIMENTY POTRZEBNY JEST ADWOKAT? ILE KOSZTUJE ADWOKAT W SPRAWIE O ALIMENTY? Zapytaj o wycenę swojej sprawy już dziś! Chcesz domagać się podwyższenia alimentów. Zostałeś pozwany w sprawie o alimenty. Szukasz kancelarii w Krakowie specjalizującej się w sprawach o alimenty? Potrzebujesz pomocy i szukasz Adwokat alimenty Kraków, Prawnik alimenty Kraków, radca prawny od alimentów w Krakowie? Dobrze trafiłeś. Prowadzimy sprawy o alimenty w Krakowie i okolicach.

ALIMENTY 2023

Cytując za portalem bankier.pl „Centrum im. Adama Smitha oszacowało, ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce. Koszt wychowania jednej pociechy w roku 2022 (do osiągnięcia osiemnastego roku życia i według stanu na koniec poprzedniego roku) wyniósł 265 tys. złotych, a dwójki dzieci – 439 tys. złotych”.

Koszt wychowania dziecka nie są małe. Co więcej, patrząc choćby na raporty wspomnianego Centrum im. Adama Smitha, z roku na rok koszt utrzymania dziecka jest wyższy. Nie ma się zatem co dziwić, że i alimenty 2023 powinny uwzględniać obecną sytuację i wyroki sądów powinny uwzględniać rosnące koszty utrzymania dzieci. W ostatnim wpisie na blogu, ALIMENTY 1000 ZŁ NA DZIECKO, wskazywaliśmy na tendencję podwyższania „średniej” wysokości alimentów.

ALIMENTY 2023 – PRAWNIK OD PRAWA RODZINNEGO

Jeśli zastanawiasz się na możliwością podwyższenia alimentów w swojej indywidualnej sprawie, najlepiej w pierwszej kolejności skontaktować się z prawnikiem, który specjalizuje się w kwestii alimentów i będzie mógł doradzić, czy powództwo ma szanse uwzględnienia przez sąd, jakie dowody należy zgromadzić i jak dochodzić wyższych alimentów 2023.

ILE KOSZTUJE ADWOKAT W SPRAWIE O ALIMENTY? Zapytaj o wycenę swojej sprawy już dziś!

U nas wycena prowadzenia sprawy o alimenty przedstawiana jest indywidualnie. Wycena obsługi prawnej jest bezpłatna, po przesłaniu przez Klienta zapytania na mejla kancelaria@zawartka.pl

Wycena obejmuje wszystkie opłaty, które Klient będzie zobowiązany ponieść powierzając nam swoją sprawę do prowadzenia. Poza opłatami wskazanymi w wycenie, Klient nie będzie „zaskakiwany” jakimikolwiek opłatami na rzecz kancelarii, które nie zostały ujęte w wycenie.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu