SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
PRAWNIK SPRAWY ZUS. ODWOŁANIE OD DECYZJI ZUS WZÓR EDYTOWALNY

PRAWNIK SPRAWY ZUS. ODWOŁANIE OD DECYZJI ZUS WZÓR EDYTOWALNY

Ze względu na dużą ilość zapytań z Państwa strony o możliwość uzyskania dostępu do pliku edytowalnego wzoru odwołania od decyzji ZUS opublikowanego w jednym z wpisów na blogu poświęconemu tej tematyce, zdecydowaliśmy o jego udostępnieniu.

Wzór odwołania został opracowany przez prawników od spraw ZUS działających we współpracy z naszą Kancelarią specjalizującą się w tematyce prawa ubezpieczeń społecznych.

W postępowaniu przed ZUS nie ma wymogu aby to adwokat czy radca prawny, bądź prawnik wniósł odwołanie od decyzji ZUS. Każdy może to zrobić samodzielnie.

Poniżej zamieszczamy wzór odwołania od decyzji ZUS w pliku otwartym do edycji. Trzeba pamiętać o tym, że jest to uniwersalny szablon odwołania i trzeba zawsze dopasować go pod konkretną sprawę.

PRAWNIK OD SPRAW ZUS: WALCZ O SWOJE PRAWA!

Czy ZUS jest nieomylny w swoich decyzjach? Z pewnością nie. W sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych bardzo często ZUS jest sędzią we własnej sprawie. Ten czynnik ma bardzo doniosły wpływ na treść wydawanych decyzji, które nie zawsze są słuszne. Warto „walczyć do końca” i wykorzystać przysługujące procedury do dochodzenia swoich praw w Sądzie.

Niezmiennie zachęcamy do korzystania z pomocy profesjonalistów – radców prawnych i adwokatów, prawników od spraw ZUS.

Prowadzimy obsługę prawną spraw ZUS w różnych wariantach do wyboru Klienta. Możesz nie tylko zlecić nam kompleksowe prowadzenie swojej sprawy z ZUS. Świadczymy również usługi polegające na przygotowaniu odwołania od decyzji ZUS przez wyspecjalizowany zespół adwokatów i radców prawnych od spraw ZUS. Za niewielką opłatą doradzamy Klientom i udzielamy konsultacji prawnych co do odwołań przygotowanych samodzielnie.

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Zawartka – Kancelaria Prawa Ubezpieczeń Społecznych i Spraw ZUS z główną siedzibą w Krakowie działa na terenie całej Polski – Warszawa, Kielce, Katowice, Opole, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Gdańsk, Szczecin.

Prawnik ZUS. Kompleksowa obsługa spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych.  Pomoc prawną w sporze z ZUS świadczymy także w całym województwie małopolskim: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Olkusz, Oświęcim, Chrzanów, Bochnia, Nowy Targ, Gorlice, Zakopane, Skawina, Andrychów, Wadowice, Wieliczka, Dobczyce, Limanowa, Proszowice.

Nasi Prawnicy posiadają odpowiednie doświadczenie, aby prowadzić w imieniu Klientów Kancelarii sprawy przed ZUS i sądami ubezpieczeń społecznych.

Prawnik do walki z ZUS. Działamy na terenie całej Polski. Wycenę obsługi prawnej swojej sprawy z ZUS otrzymasz za darmo.

Napisz / zadzwoń:

tel.: 502-619-281

e-mail: kancelaria@zawartka.pl

KLIKNIJ W ZAKŁADKĘ KONTAKT

Dodaj komentarz

Close Menu