SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
JAK ODZYSKAĆ PEŁNĄ EMERYTURĘ PO DEZUBEKIZACJI

JAK ODZYSKAĆ PEŁNĄ EMERYTURĘ PO DEZUBEKIZACJI

Jak odzyskać pełną emeryturę po dezubekizacji? We wpisie DEZUBEKIZACJA 2023 informowaliśmy, że ustawa dezubekizacyjna cały czas „działa”. Nie dalej jak w ubiegłym tygodniu skontaktowała się z kancelarią Klientka z Wrocławia, której ZER MSWiA ustalił rentę rodzinną po zmarłym mężu na kwotę 1200 zł stosując obniżenie świadczenia na mocy ustawy dezubekizacyjnej. Jak odzyskać pełną emeryturę lub rentę po dezubekizacji? Nie ma innej drogi jak odwołanie się od decyzji ZER MSWiA do Sądu i walka o swoje prawa.  

USTAWA DEZUBEKIZACYJNA POMOC PRAWNA. JAKI JEST KOSZT OBSŁUGI PRAWNEJ W SPRAWIE O OBNIŻENIE EMERYTURY BYŁYM FUNKCONARIUSZOM?

Zważywszy na specyfikę postępowania w sprawie odwołania od decyzji ZER MSWiA obniżającej emeryturę / rentę byłym funkcjonariuszom, koszt świadczonej pomocy prawnej ustalany jest zawsze indywidualnie.

Koszt postępowania zależy między innymi od tego czy przedmiotem zlecenia jest pełna reprezentacja w sprawie, czy też jedynie sporządzenie odwołania, czy też innych pism w toku postępowania.

Prowadzimy postępowania na terenie całej Polski. Siedziba kancelarii mieści się w Krakowie, jednak postępowania prowadzimy na terenie całego kraju. Świadczymy swoje usługi zarówno dla Klientów z kraju, jak i zagranicy.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii istnieje możliwość udzielenia konsultacji prawnej za pomocą aplikacji do wideo-rozmów typu Microsoft Teams lub Google Meet, a także mejlowo lub telefonicznie.

JAK ODZYSKAĆ PEŁNĄ EMERYTURĘ PO DEZUBEKIZACJI

Bolączką wielu spraw z odwołań od decyzji ZER MSWiA obniżających emerytury na mocy ustawy dezubekizacyjnej to masowe zawieszenie spraw przez Sądy, w zw. z pytaniem prawnym w sprawie zgodności z konstytucją przepisów ustawy dezubekizacyjnej.

Informujemy na blogu (m.in. tu i tutaj), że można to zmienić, składając do Sądu wniosek o podjęcie zawieszonego postępowania. Tylko w ostatnim tygodniu stycznia Sąd Okręgowy w Warszawie Sekcja XIII Wydziału Pracy i Ub. Społ. wydał dwa postanowienia o podjęciu zawieszonego postępowania w prowadzonych przez kancelarię sprawach. Zdjęcia poniżej:

USTAWA DEZUBEKIZACYJNA POMOC PRAWNA. Współpracę zaczynamy zwykle od konsultacji prawnej, podczas której wnikliwie analizujemy sprawę Klienta poznając jego problem i szukając możliwych dróg do jego rozwiązania. Przedstawiamy wycenę sprawy, dzięki czemu Klient z góry wie jakie koszty poniesie powierzając nam swoją sprawę.

Prowadzimy sprawy z odwołań od decyzji obniżających emerytury lub renty w zw. z ustawą dezubekizacyjną na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu