SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
PRAWNIK DO WALKI Z ZUS 2021

PRAWNIK DO WALKI Z ZUS 2021

Prawnik do walki z ZUS 2021. Koniec roku to dobry czas na wszelkiego rodzaju podsumowania. Bardzo dużą część naszej pracy stanowi obsługa prawna spraw ZUS, w tym przygotowywanie pism procesowych takich jak: odwołanie od decyzji ZUS, apelacja ZUS czy skarga kasacyjna ZUS.

Zawsze stajemy po stronie obywatela w sporach ZUS. Prawnik do walki z ZUS pomoże ograniczyć stres i nerwy związane ze sprawą ZUS. Każdą powierzoną nam sprawę traktujemy indywidualnie.  Dzięki merytorycznemu wsparciu Klient wie jakie ryzyka wiążą się ze sprawą i otrzymuje rzetelną informację opartą na wiedzy i doświadczeniu.

PRAWNIK DO WALKI Z ZUS 2021 – OBSŁUGA SPRAW ZUS W CAŁEJ POLSCE

Wiele osób spoza Krakowa, pyta czy rzeczywiście poprowadzimy ich sprawę z ZUS. W mijającym 2021 roku obsługiwaliśmy Klientów niemalże z każdej części Polski – dosłownie od morza do Podhala. Zgłaszali się do nas Klienci z Koszalina, Szczecina, Gdańska, Gorzowa Wielkopolskiego, Stargardu, Włocławka, Torunia, Bydgoszczy, Płocka, Warszawy, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Kielc, Katowic, Opola, Wrocławia, Legnicy, Bielska-Białej, Nowego Sącza, Zakopanego, Bochni, Tarnowa, Jasła, Krosna, Dębicy, Rzeszowa i Lublina. Bardzo duża część sporów dotyczyła także działalności ZUS Kraków. Doświadczenie prowadzenia różnych spraw ZUS praktycznie w całej Polsce, daje możliwość skutecznej pomocy prawnej.

PRAWNIK DO WALKI Z ZUS 2021 – WYGRANE SPRAWY

Często na blogu opisujemy wygrane sprawy ZUS. Chcemy tym samym pokazać, dać światełko nadziei, że warto walczyć i można wygrać z ZUS. Często już przy pierwszej rozmowie słyszymy od Klienta, że „nie da się wygrać z ZUSem”. ZUS to rzeczywiście potężna machina urzędnicza zatrudniająca kilkadziesiąt tysięcy osób. Nie jest łatwo przełamać pozycję ZUS w sądach. Często również sędziowie bardziej zdają się ufać organowi, a nie obywatelowi. Jednak powoli zaczyna się to zmieniać. Klienci coraz częściej korzystają z usług prawnika do walki z ZUS, co zwiększa szanse na wygranie sprawy.

Poniżej kilka linków do tekstów na bloga, gdzie opisujemy nasze sukcesy:

PRAWNIK DO WALKI Z ZUS 2021

Oprócz osób indywidualnych i przedsiębiorców, w ostatnim roku mieliśmy wiele zapytań ze strony innych prawników – radców prawnych i adwokatów prowadzących własne kancelarie, którym przyszło mierzyć się z ZUSem. Oczywiście pomagamy i służymy radą również dla kolegów po fachu, ufając że przyczyni się to do wygranej z ZUS. Prowadzimy wiele trudnych, precedensowych spraw. Spory z ZUS bardzo często są skomplikowane. Prawnik do walki z ZUS przyspieszy proces kompletowania dokumentacji i skonstruuje linie obrony. Dzięki temu szansa na sukces rośnie. Zachęcamy do konsultacji prawnej i korzystania z naszej pomocy.

PRAWNIK DO WALKI Z ZUS 2021 – W CZYM MOŻEMY POMÓC

Jak wskazywaliśmy we wpisie DLACZEGO TRZEBA MIEĆ PRAWNIKA DO WALKI Z ZUS organ rentowy dysponuje całą armią prawników. W opozycji do ZUS obywatel najczęściej zjawia się w sądzie samodzielnie bez prawnika. To powoduje, że na starcie wygranie sprawy z ZUS jest trudniejsze niż mogłoby być, gdyby obywatel – tak jak ZUS – korzystał z fachowej pomocy prawnej. Od kolegów z branży wiem, że tematyka ZUSowska nie cieszy się dużą popularnością, stąd bardzo często trudno jest znaleźć prawnika, który zgodzi się poprowadzić sprawę przeciwko ZUS. Z różnych względów koledzy po fachu nie chcą zajmować się sprawami ZUS.

Jeśli mierzycie się Państwo z problemami z ZUS, w pierwszej kolejności proszę pomyśleć o pomocy prawnika do walki z ZUS. Chociażby w formie konsultacji prawnej, która pozwoli rozjaśnić pojawiające się w sprawie wątpliwości.

Posiadane przez nasz zespół prawny doświadczenie w dziedzinie sporów z ZUS, pozwala świadczyć skuteczną pomoc prawną w sprawach ubezpieczeń społecznych.

Prowadzimy szereg różnych spraw przeciwko ZUS:

– o podleganie do ubezpieczeń społecznych (fikcyjna firma lub fikcyjna umowa o pracę),

– o wysokość podstawy wymiaru świadczeń,

– o zwrot nienależnie pobranych świadczeń,  

– o prawo do rent i emerytur,

– o zasiłki z ubezpieczenia chorobowego, w tym zasiłek macierzyński,

– o świadczenia socjalne takie jak renta socjalna, 500+ dla seniora.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie ZUS nadużywa swoich władczych uprawnień i pozbawia obywatela przysługujących mu praw.

PRAWNIK ZUS. STAJEMY PO STRONIE OBYWATELA W SPORACH Z ZUS.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu