SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
ODWOŁANIE OD ORZECZENIA MZON WARSZAWA

ODWOŁANIE OD ORZECZENIA MZON WARSZAWA

Odwołanie od orzeczenia MZON Warszawa. W związku z dużą liczbą zapytań uprzejmie informujemy, że przygotowujemy dla Klientów odwołanie od orzeczenia o niepełnosprawności / stopniu niepełnosprawności wydanego przez Miejski Zespół ds. orzekania o niepełnosprawności w Warszawie. Na zlecenie Klienta opracowujemy także odwołania od orzeczeń WZON Warszawa o niepełnosprawności / stopniu niepełnosprawności do Sądu Rejonowego – Sądu Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Prowadzimy także takie sprawy kompleksowo przed Sądami w woj. mazowieckim w oparciu o udzielone przez Klienta pełnomocnictwo procesowe.

Kancelaria ma siedzibę w Krakowie. Dzięki możliwości wymiany korespondencji poprzez e-mail wszystko odbywa się zdalnie. Klient przesyła komplet dokumentów związanych ze sprawą (orzeczenie, dokumentacja medyczna), a my opracowujemy odwołanie. Opłata za przygotowanie odwołania jest dokonywana przez Klienta na rachunek bankowy wskazany w wiadomości mejlowej potwierdzającej otrzymanie dokumentów do przygotowania odwołania.

ILE KOSZTUJE NAPISANIE ODWOŁANIA OD ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI PRZEZ KANCELARIĘ? Zapytaj o wycenę swojej sprawy już dziś!

Kancelaria przygotowuje odwołanie od orzeczenia o niepełnosprawności. Koszt pomocy prawnej ustalany jest przed przyjęciem zlecenia. Odwołanie opracowujemy najszybciej jak się da. Zwykle 2-3 dni robocze od otrzymania materiałów i płatności od Klienta.

Możesz liczyć na pomoc prawnika w sprawie odwołania od orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Przygotowujemy odwołania do WZON od orzeczeń Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności, a także odwołania od decyzji WZON do sądu rejonowego, sądu pracy i ubezpieczeń społecznych. Zgłoś się do nas aby uzyskać wsparcie kancelarii.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl 

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Czytaj nasze wpisy na blogu:

ODWOŁANIE OD ORZECZENIA MZON WARSZAWA

Odwołanie od orzeczenia Miejskiego Zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności wnosi się w terminie 14 dni od dnia otrzymania orzeczenia. Jest to termin bardzo krótki, stąd też jeśli chcecie Państwo powierzyć nam przygotowanie odwołania, prośba o kontakt z kancelarią w możliwie najwcześniejszym terminie. Zwykle przygotowujemy odwołanie dla Klienta w terminie 2-3 dni roboczych. Oczywiście w ekstremalnie krótkim terminie też jesteśmy w stanie przygotować odwołanie na życzenie Klienta, jednak z uwagi na dużą ilość spraw na biegu nie zawsze jest to możliwe z terminem „na już”.

ODWOŁANIE OD ORZECZENIA WZON WARSZAWA DO SĄDU REJONOWEGO

Na odwołanie się do Sądu Rejonowego od orzeczenia Wojewódzkiego Zespołu jest trochę więcej czasu, bo termin na złożenie odwołania wynosi miesiąc od dnia odebrania odwołania WZON. Termin wynosi miesiąc, a nie 30 dni, jak można przeczytać na stronach niepełnosprawni.pl (termin wynika z przepisów proceduralnych zawartych w kodeksie postępowania cywilnego, konkretnie z art. 4779 §  1 k.p.c.).

Odwołanie od orzeczenia Wojewódzkiego Zespołu do Sądu jest dosyć skomplikowanym pismem procesowym i tu radzimy korzystanie z pomocy specjalizującej się w tej tematyce kancelarii prawnej. Odwołanie od orzeczenia pełni bowiem rolę pozwu. Tak, odwołujący się formalnie można powiedzieć „pozywa” Wojewódzki Zespół do Sądu. Odwołanie musi spełniać szereg wymagań proceduralnych opisanych w kodeksie. Ewentualne braki formalne w odwołaniu mogą doprowadzić do odrzucenia odwołania, czyli Sąd w ogóle nie rozpozna go merytorycznie. Zlecając przygotowanie odwołania kancelarii masz pewność, że odwołanie będzie spełniało wszelkie wymogi formalne i sprawa zostanie merytorycznie zbadana przez Sąd.

ODWOŁANIE OD ORZECZENIA WZON WARSZAWA – KONTAKT DO WZON WARSZAWA

Celem ułatwienia, pozostawiamy Państwu poniżej kontakt do WZON Warszawa.

Mazowiecki Urząd Wojewódzki

Wydział do Spraw Osób Niepełnosprawnych

ul. Andersa 30, 00-210 Warszawa

adres mejlowy: sekretariatwzon@mazowieckie.pl

Telefon: +48 22 695 75 40

ODWOŁANIE OD ORZECZENIA O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI POMOC PRAWNA

Zwiększ swoje szanse na sukces. Zgłoś się do nas już dziś. W ramach kancelarii prowadzimy kompleksowo sprawy z odwołania od orzeczenia WZON o stopniu niepełnosprawności w sądzie rejonowym oraz na dalszym etapie w sądzie okręgowym dbając o zabezpieczenie interesu prawnego Klienta w toku całego postepowania sądowego.

Jeśli chcesz prowadzić swoją sprawę samodzielnie, możesz zamówić u nas przygotowanie profesjonalnego odwołania do sądu od orzeczenia Wojewódzkiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

Przygotowujemy dla Klientów również odwołanie od orzeczenia o stopniu niepełnosprawności na etapie administracyjnym, tj. odwołanie od orzeczenia PZON do WZON.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu