SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
PRAWNIK ZUS POZNAŃ

PRAWNIK ZUS POZNAŃ

Prawnik ZUS Poznań. Prowadzimy kancelarię w Krakowie, ale reprezentujemy Klientów przed sądami ubezpieczeń społecznych w sprawach ZUS w całej Polsce, w tym pomagamy w odwołaniach od decyzji ZUS Poznań i walczymy z ZUS Poznań przed sądami w Poznaniu. Zwykle z racji odległości pierwsza konsultacja odbywa się zdalnie przez platformę typu MS Teams, czy Google Meet. Po analizie problemu Klienta przedstawiamy kompleksową wycenę obsługi prawnej, obejmującą wszelkie koszty, które Klient będzie zobowiązany ponieść powierzając nam swoją sprawę. To ułatwia współpracę, bo Klient z góry zna koszt zlecenia sprawy kancelarii.

PRAWNIK DO WALKI Z ZUS POZNAŃ. ADWOKAT ZUS CZY RADCA PRAWNY ZUS. KOGO WYBRAĆ DO OBSŁUGI SPRAWY PRZECIWKO ZUS POZNAŃ?  SKONTAKTUJ SIĘ Z PRAWNIKIEM ZUS POZNAŃ!

ZUS Poznań wydał decyzję, z którą się nie zgadzasz? Zgłoś się do nas już dziś! Kliknij w zakładkę kontakt i zobacz, jak możemy Ci pomóc w walce z ZUS Poznań.

PRAWNIK ZUS POZNAŃ

ZUS Poznań wydał decyzję, w której nałożył na Klienta obowiązek podlegania do ubezpieczeń społecznych z tytułu posiadanego statusu większościowego wspólnika spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. O tym problemie, pisaliśmy już na blogu m.in. we wpisach: ILUZORYCZNY WSPÓLNIK SPÓŁKI Z O.O., PRAWIE JEDNOOSOBOWA SP. Z O.O. A SKŁADKI ZUS, WSPÓLNIK ILUZORYCZNY. Liczymy na to, że Sąd w Poznaniu zmieni decyzję ZUS Poznań, bowiem ewidentnie w tego typu sprawach ZUS działa ultra vires, to jest z przekroczeniem swoich uprawnień.

Jako kancelaria specjalizująca się w sprawach przeciwko ZUS walczymy z ZUS przed sądami w całej Polsce. Ostatnio w sprawie sporu Klienta z ZUS Poznań otrzymaliśmy z Sądu Okręgowego w Poznaniu zawiadomienie o terminie rozprawy. Odwołanie wysłane w styczniu 2023 r., wpłynęło do sądu w lutym 2023. Czas oczekiwania na pierwszą rozprawę to ponad pół roku. Poniżej zawiadomienie o wyznaczonym terminie rozprawy na 12 września 2023 r.

Niestety obywatel nie może liczyć na szybkie załatwienie sprawy w sądzie, co także zniechęca do walki z ZUS. Dotyczy to szczególnie sporów z ZUS, które są rozstrzygane przez Sądy w dużych miastach właśnie jak Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, czy Gdańsk.

ADWOKAT, RADCA PRAWNY SPECJALIZUJĄCY SIĘ W SPRAWACH ZUS. STAJEMY PO STRONIE OBYWATELA W SPORACH Z ZUS.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

odwołanie od decyzji ZUSapelacja ZUSskarga kasacyjna ZUS

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu