SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl

Sprawy spadkowe adwokat czy radca prawny? Chcesz przeprowadzić spadek po zmarłym bliskim? Potrzebujesz prawnika od prawa spadkowego. Szukasz „adwokat od spraw spadkowych” albo „radca prawny sprawy spadkowe”. Kogo wybrać do obsługi prawnej sprawy spadkowej – adwokata, czy radcę prawnego? Zarówno adwokat jak i radca prawny są to profesjonalni pełnomocnicy procesowi i w sprawie spadkowej może działać w Twoim imieniu każdy z nich.  

Potrzebujesz pomocy prawnej w sprawach spadkowych? Skontaktuj się z nami już dziś. Prowadzimy szereg spraw z zakresu prawa spadkowego. Pomagamy w postępowaniach sądowych o spadek (o stwierdzenie nabycia spadku), w sprawach o dział spadku, prowadzimy sprawy o zachowek, udzielamy porad prawnych w zakresie prawa spadkowego. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Pomagamy nawet w najbardziej skomplikowanych i wymagających sprawach spadkowych. Działamy w Krakowie i w całym województwie małopolskim. Prowadzimy sprawy spadkowe w Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni, Brzesku, Wieliczce, Myślenicach, Chrzanowie, Oświęcimiu, Wadowicach.

Zgłoś się do nas już dziś. Napisz: kancelaria@zawartka.pl lub zadzwoń: 502-619-281

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

SPRAWY SPADKOWE ADWOKAT CZY RADCA PRAWNY

Sprawy spadkowe bardzo często są skomplikowane i długotrwałe. Są one rejestrowane przez sądy za sygnaturami z oznaczeniem „Ns”, co pochodzi od skrótu „niesporne”. Zwykle są to sprawy bardzo sporne, wywołujące duże emocje na sali sądowej między uczestnikami postępowania. Nic dziwnego, w grę wchodzą duże pieniądze, dorobek czyjegoś życia, a w tle każdej sprawy spadkowej malują się problemy rodziny i wewnętrzne konflikty. Do tego wszystkiego dochodzi skomplikowane, często niejasne i nieprecyzyjne przepisy prawa spadkowego. Warto mieć po swojej stronie adwokata lub radcę prawnego od sprawy spadkowej, który będzie reprezentował Twój interes prawny w toku postępowania sądowego. Adwokat lub radca prawny od spadków to realna pomoc w toku sprawy o spadek.

PRAWNIK OD SPRAW SPADKOWYCH – REALNA POMOC W TOKU SPRAWY O SPADEK

Prawnik od prawa spadkowego przygotuje odpowiednie pisma do sądu. Radca prawny od sprawy spadkowych będzie uczestniczył w każdej sprawie sądowej o spadek, dzięki czemu całe postępowanie będzie dla Ciebie bardziej zrozumiałe. Prawnik od prawa spadkowego wytłumaczy poszczególne etapy postępowania, podpowie jakie dokumenty należy przedłożyć do sprawy oraz jakich świadków powołać.

RADCA PRAWNY SPRAWY SPADKOWE. RADCA PRAWNY OD SPRAW SPADKOWYCH

Radca prawny sprawy spadkowe. Radca prawny od sprawy spadkowych. Prowadzimy sprawy o stwierdzenie nabycia spadku. Postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku (czy to z ustawy, czy na mocy testamentu) określa udziały poszczególnych spadkobierców w spadku. Jednak nie kończy całej procedury uporządkowania spraw spadkowych. Dlatego też działamy również w sprawach o dział spadku. Dział spadku ma miejsce po stwierdzeniu nabycia spadku, względnie po poświadczeniu dziedziczenia u notariusza. W sprawie o dział spadku dochodzi do podziału majątku spadkodawcy pomiędzy spadkobiercami. Prowadzimy sprawy spadkowe w sądach zapewniając kompleksową obsługę prawną całej sprawy spadkowej, dzięki czemu Klient nie musi tracić czasu na zajmowanie się sprawą. Prowadzimy sprawy o zachowek, obalenie testamentu, sprawy o przyjęcie lub odrzucenie spadku. Doradzamy w sprawach spadkowych.

Świadczymy pomoc prawną w sprawach spadkowych w obrębie następujących miast: Kraków, Tarnów, Bochnia, Nowy Sącz, Myślenice, Wieliczka, Niepołomice, Brzesko, Olkusz, Chrzanów, Miechów, Oświęcim, Wadowice. Pomoc radcy prawnego od sprawy spadkowych obejmuje kompleksowe uregulowanie kwestii związanych ze spadkobraniem, m.in.:

  • ustalenie kręgu spadkobierców,
  • przyjęcie lub odrzucenie spadku,
  • weryfikacja ważności testamentu,
  • podział majątku spadkowego.

Spadki Kraków. Radca prawny od prawa spadkowego w Krakowie. Prawnik spadki Kraków. Potrzebujesz prawnika od spadków w Krakowie? Szukasz dobrego radcy prawnego od spadków w Krakowie? Skontaktuj się z nami już dziś. Działamy przed sądami w Krakowie oraz na terenie całego województwa małopolskiego obsługując sprawy spadkowe w Tarnowie, Bochni, Brzesku, Wieliczce, Niepołomicach, Miechowie, Chrzanowie, Olkuszu, Oświęcimiu, Wadowicach i Myślenicach.

Prowadzimy szereg spraw z zakresu prawa spadkowego, w tym w szczególności: sprawy o przyjęcie lub odrzucenie spadku, sprawy o dział spadku i sprawy o zachowek. Dbamy o należyte zabezpieczenie interesu prawnego Klienta. Doradzamy w sprawach spadkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Close Menu