SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl

UMORZENIE SKŁADEK ZUS – DECYZJA O UMORZENIU

Umorzenie składek ZUS. Na blogu wielokrotnie poruszaliśmy temat „umorzenie składek ZUS”. Umorzenie zaległości ZUS nie jest proste (link). ZUS sam „produkuje” masę pism i dokumentów, z których niezbicie wynika, że płatnik jest zobowiązany zapłacić. Trudno później „odkręcić” całą sprawę w ZUS i uzyskać umorzenie zaległości. Przecież nie po to urzędnicy ZUS wykonują swoją mrówczą pracę, aby później umarzać zaległości, które wcześniej taki pieczołowicie wyliczali i egzekwowali.

Tym większa satysfakcję daje ostatnia decyzja dla Klienta z Warszawy, któremu ZUS po ponad roku naszej pracy umorzył łącznie 80759,66 zł. Sprawę prowadził ZUS Warszawa na Czerniakowskiej. Później obsługa wniosku o umorzenie zaległości została przekazana do rzeszowskiego Centrum Umorzeń ZUS. Poniżej pozytywna decyzja ZUS, która jest prawomocna i ostateczna.

PRAWNIK ZUS. STAJEMY PO STRONIE OBYWATELA W SPORACH Z ZUS.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Pomagamy w sprawach związanych z zadłużeniami ZUS. Udzielamy porad prawnych i po wstępnej analizie prawnej sprawy proponujemy działanie dopasowane do indywidualnej sytuacji Klienta.

Przygotowujemy i prowadzimy sprawy o umorzenie zaległości w ZUS oraz o układ ratalny.

odwołanie od decyzji ZUSapelacja ZUSskarga kasacyjna ZUS

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu