SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 502-619-281 E-MAIL: kancelaria@zawartka.pl
SPRZECIW LO ZUS

SPRZECIW LO ZUS

Sprzeciw LO ZUS. Jak podaje portal poradnikpracownika.pl „Prawo do wniesienia sprzeciwu od orzeczenia lekarza ZUS przysługuje każdemu, kto nie zgadza się z wydaną decyzją – dotyczy to zarówno części, jak i całości treści wydanego orzeczenia. Pamiętajmy jednak, że czas na wniesienie sprzeciwu jest stosunkowo krótki – wynosi bowiem 14 dni od daty otrzymania danego orzeczenia”.

Wiele osób samodzielnie przygotowuje sprzeciw do komisji lekarskiej składając go na druku OL-4. W naszej pracy pomagamy przygotować sprzeciw od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS, ale przyznam że jest to temat ‘niszowy’. Częściej reprezentujemy Klientów na dalszych etapach ubiegania się o różnego rodzaju świadczenia z ZUS, czyli przygotowujemy odwołania od decyzji i prowadzimy sprawy sądowe przeciwko ZUS.

Profesjonalnie przygotowany sprzeciw od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS może być skuteczny i prowadzić do zmiany orzeczenia przez komisję lekarską. Poniżej pozytywne dla naszego Klienta rozstrzygnięcie sprawy, gdzie uznano trwałą całkowitą niezdolność do pracy:

Na podstawie orzeczenia komisji lekarskiej ZUS przyznał rentę.

SPRZECIW LO ZUS

Jeśli nie wiesz jak przygotować sprzeciw LO ZUS możesz zawsze skorzystać z pomocy prawnej. Im lepiej przygotowany sprzeciw, tym większa szansa na zmianę orzeczenia przez komisję lekarską ZUS. Przygotowując sprzeciw LO ZUS dla Klientów nie posługujemy się wzorcem (czyli drukiem OL-4), tylko opracowujemy pismo z odnośną argumentacją i powołaniem podstawy prawnej. Taki ‘inny’ sprzeciw wybija się pozytywnie na tle druków OL-4 i jest lepiej odbierany, a także wnikliwiej analizowany, przez co skuteczność sprzeciwu jest większa.

PRAWNIK DO WALKI Z ZUS. STAJEMY PO STRONIE OBYWATELA W SPORACH Z ZUS. Pomagamy w sprawach o renty z ZUS. Dla naszych Klientów:

– udzielamy konsultacji prawnych

– przygotowujemy sprzeciw od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS

– przygotowujemy odwołanie od decyzji ZUS w sprawach o rentę

– prowadzimy kompleksowo sprawy o rentę ZUS w sądach w całym kraju

– opracowujemy środki zaskarżenia typu apelacja / skarga kasacyjna

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń 502 619 281 / napisz kancelaria@zawartka.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

SZYBKI KONTAKT PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz

Close Menu